Kongres Budujemy Widownię 2013

W dniach 12-13-14 września w Katowicach odbył się Kongres Budujemy Widownię 2013. Miejscem kongresu był Wydział Teologiczny w Katowicach. Partnerami wydarzenia byli: Stowarzyszenie Menedżerowie Kultury, Śląskie Towarzystwo Marketingowe, Biznesowa Turystyka. Organizatorzy wyrażają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyłożyli rękę do organizacji imprezy. Uczestnikom dziękujemy za bardzo (!) aktywne zaangażowanie w przebieg Kongresu! Do zobaczenia na kolejnych konferencjach, szkoleniach, ...no i oczywiście na kolejnym kongresie - za rok!

Relacja zdjęciowa

Program Kongresu

Wrażenia z kongresu...

Jestem pod ogromnym wrażeniem - profesjonalizmu prelegentów, obszaru zagadnień, perfekcyjnej, nacechowanej serdeczną życzliwością organizacji Kongresu.
Hanna Kuźnicka (uczestniczka)

Wartości merytoryczne, organizacja, jak i atmosfera, która wytworzyła się podczas Kongresu, oceniam na "piątkę z dużym plusem". Oby więcej takich konferencji, spotkań, z których wychodzi się z głową pełną pomysłów
Agnieszka Frydrych (uczestniczka)

Atmosfera znakomita! Jedynym minusem był brak czasu.
Ewelina Kłodzińska (uczestniczka)

Bardzo ciekawa inicjatywa. Pozwala na integrację środowiska marketingowego w sektorze kultury
Monika Pojda-Dziekońska (uczestniczka)

II Kongres Menedżerów Kultury - super pomysł, wspaniali ludzie i świetni prelegenci!!! Żałuję, że nie mogłam uczestniczyć w całym przedsięwzięciu - no cóż obowiązki służbowe.
Janina Wystub (uczestniczka)

Żałuję, że nie mogłam być na całej imprezie, ale obiecuję następnym razem naprawić ten błąd :). Konferencja - rewelacja, tematy paneli - strzał w dziesiątkę. Mam nadzieję kilka rozwiązań przenieść na naszą szarą, kinową rzeczywistość.
Katarzyna Rudnik(uczestniczka)

Bardzo ciekawa inicjatywa. Super atmosfera - zupełnie nie kongresowa :).
Pozdrawiam i ... do rychłego!

Karol Wittels (prelegent)

Patronaty

Patronat honorowy
Patronat medialny

O nas

Stowarzyszenie Menadżerowie Kultury powstało w 2011 roku.
....zdecydowaliśmy się powołać do życia stowarzyszenie.
Jest to organizacja osób pełniących w kulturze funkcje zarządcze, postrzegających świat w kategoriach zadaniowych, których chlebem powszednim
jest działanie i organizacja pracy innych.

Kontakt

Stowarzyszenie Menadżerowie Kultury
ul. PCK 10/1
40-057 Katowice
tel. 32 7000-313
menedzerowie@kultury.org.pl